Fourth Perspective Forum Index
RegisterSearchFAQMemberlist Log in
Adidas Pornstar Gold Bottom

 
Reply to topic    Fourth Perspective Forum Index » Stageplays View previous topic
View next topic
Adidas Pornstar Gold Bottom
Author Message
Jeromsaomee
Two
Rank: 1


Joined: 10 Feb 2018
Posts: 3

Post Adidas Pornstar Gold Bottom Reply with quote
V roce 2013 se programy Run a DMC posunuly zpět do reflektoru, aby zaznamenaly novou banku a interaktivní hudební video pod banerem Adidas Originals. Mohli by být starší a Adidas levně moudřejší, ale téměř 30 let poté, co Adidas poprvé zasáhl dějiny, Run-DMC stále vyznávají svou neochvějnou lásku k Trefoil. Tentokrát je to úplně nová generace s novým školačkem DJ A-Trak na kolech z oceli. Užijte si nové partnerství Adidas Originals s A-Trak a Run-DMC.

V uplynulém roce získala značka Adidas značný úder pomocí sportovní boty Adidas Power Increase, protože všichni byli bezprostředně věřící ve zcela nových technologiích. Právě teď jsme na vrcholu hlavního trendu, který začne se skutečným nedávno odhaleným zvyšováním výkonu. Na základě Adidasu má Power Increase dvě "jednopodlažní podpatek, aby vypadal jako bederní polštář, který vlasy spolu se skutečnou mezipodešvou INCREASE naplno vytvářejí lepší a mnohem stabilnější tvar. "

Adidas uvolňuje teplo uvnitř patentované kombinace Primeknit a Boost jako součást převzetí NMD. Vlastní logo nepochybně poskytuje ohromný nádech na celkový vzor. Adidas Pornstar Gold Bottom a Adidas Superstar Silver Bottom mají platinovou cestu, aby mohli úlohu, zatímco každá barva funguje s hladkými světlými nebo černými Adidas boty koženými svršky pro ještě více standardní souběžnou situaci, uspořádané k posunu 17. března. Takže mají barvu z vašeho elastického Primeknit vyšší materiál na trendově zvýšenou podrážku.

Nové boty! Rose zlato je jejich nejoblíbenější věc v tuto chvíli a kov na konci boty jen dělá, že se cítí uvnitř teplé! Po celou dobu trio hrdlivě namačkalo Adidas od hlavy k patě. To nebyla schválená obchodní schvalování, to byli prostě tři bratři s láskou ke třem pruzích. Když Run-D.M.C vystřídala skladbu My Adidas na jejich albu 1986 Raising Hell, nehovořilo jen o vlastní vášni pro Trefoil, ale i jménem všech svých fanoušků. Adidas představoval životní styl.
Sat Feb 10, 2018 11:35 pm View user's profile Send private message
Display posts from previous:    
Reply to topic    Fourth Perspective Forum Index » Stageplays All times are GMT - 7 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to: 
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.